• UPt!me FAQ

  +O so chosi ?
  Taka po prostu zabawa. Wrzucasz na serwer skrypt, dodajesz do crona i co godzinę serwer melduje jaki ma aktualnie upt!me. Taki rodzaj zawodów, kto utrzyma swoją maszynę najdłużej bez restartu:)

  +Po co i dlaczego ?
  A czemu nie ? Bo możemy :)

  +Jakie dane zbieracie ? Cookies ? RODO ?
  Zbieramy dane dobrowolnie przesłane przez użytkowników a wśród nich adresy IP raportujących maszyn, adresy email użyte do rejestracji oraz wersje systemu operacyjnego. Oczywiście używamy ciasteczek w celu poprawnego funkcjonowania serwisu a także do statystyk - Google Analytics. Żadne dane nie są przekazywane firmom 3-cim.

  +Kto płaci za tą zabawę.
  My.

  +Kto to my ?
  Właściwie to ja :) Więcej o mnie https://nessip.vti.com.pl

  +Sam to wymyśliłeś?
  Nie bardzo, było kilka takich projektów w przeszłośći uptime24.net - ostatnio zamknięty, chyba pierwszy uptime-project.net, i wciąż działający ale bez aktywnych użytkowników http://www.ircx.net.pl. No i postanowiłem wskrzesić idee :)
  +Czy mogę jakoś wesprzeć projekt ???
  To miło, że pytasz. Tak, możesz zawsze coś nam podarować przez PayPal, każda wpłata to duża pomoc :) Dodatkowo jako Supporter będziesz mieć możliwość dodać więcej niż 3 komputery/serwery do swojego profilu a także dostaniesz powiadomienie @ jeśli któraś z maszyn nie odezwie się przez czas dłuższy niż godzina.

 •